UAB “Beržūna” yra sparčiai besiplečianti organizacija, kurios darbo principai ir plėtra yra paremti  verslo etika ir įmonės vertybėmis. Aiški plėtros strategija, greiti ir efektyvūs verslo valdymo sprendimai užtikrina darbuotojams ilgalaikį ir stabilų darbą, galimybę realizuoti savo idėjas, siekti karjeros.

Darbuotojai – pagrindinis ir svarbiausias UAB “Beržūna įmonės turtas. Jų profesionalumo ir atsidavimo dėka įmonė pasiekė puikius rezultatus ir klientų yra vertinama. Stengiamės kiekvienam savo komandos nariui suteikti vienodas galimybes tobulėti ir turėti geriausias darbo sąlygas.

Vienas iš mūsų sėkmės veiksnių yra bendradarbiavimas, atviras dalinimasis informacija, bendro tikslo supratimas ir siekimas. Daugiausiai dėmesio yra skiriama orientacijai į klientų poreikius ir galimybes įgyvendinti jų pageidavimus.

Kiekvienas siekiame rezultatų pirmiausia atsižvelgdami į komandinius tikslus, pagalba kolegoms ir santykius tarp žmonių. Turėdami aiškius veiklos tikslus ir kiekvienas būdami atsakingi už visos komandos darbo rezultatus, mes jaučiamės kaip verslininkai savo darbo vietose, norime prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, mus žavi nauji iššūkiai. Tik vadovaudamiesi tokiu principu dirbame jau nuo 1996m. Mūsų įmonėje dirba labai daug profesionalių žmonių pradedant nuo pardavėjų ir baigiant daktarais-oftalmologais. Visi mūsų darbuotojai nuolat tobulėja ir gilina savo žinias optikos srityje, įmonėje nuolatos rengiami įvairūs mokymais skirti tam tikrai sričiai.

Ar darbuotojams yra suteikiama galimybė keisti darbą Bendrovėje. Jei taip – kokiais būdais ?

Taip, Bendrovėje yra sudarytos galimybės keisti darba bendrovėje ir siekti karjeros – ieškodami naujų darbuotojų, pirmenybę teikiame įmonėje dirbantiems ir kitos srities karjeros arba aukštesnių pareigų siekiantiems asmenims. Visi UAB “Beržūna” įmonės grupės darbuotojai, skatinami dalyvauti darbuotojų į laisvas darbo vietas atrankose, o informacija apie jas visada skelbiama yra per Bendrovės vidinės komunikacijos kanalus.

Per kiek laiko galiu tikėtis pakilti karjeros laiptais? Iš kur galiu gauti informacijos apie karjeros galimybes?

Nėra nustatyto laiko, per kurį darbuotojas gali pakilti karjeros laiptais, – tai priklauso nuo paties darbuotojo, jo kompetencijos ir siekių. Informacija apie visas laisvas darbo vietas yra skelbiama per išorės ir vidaus Bendrovės informacijos kanalus.

Kaip darbuotojai su vadovais aptaria savo karjeros galimybes?
Yra rengiami darbuotojų ir vadovų pokalbiai – vienas jų visada yra skirtas karjeros ir ugdymo poreikiams, kitas – metiniams tikslams bei rezultatams aptarti.