Solano akinių rėmeliai – tai aukščiausios kokybės akiniai, žengiantys kartu su laiku, pasižymintys įkvepiančiomis formomis, elegancija, bet kartu ir savotišku paprastumu. Dizainas sukurtas, kad pabrėžtų drąsos išskirtinumą bei klasikinį gyvenimo būdą. Forma, stilius ir subtili elegancija – atgaivina protą ir sužadina jausmus.

Solano taip pat siūlo „Solano SPORT“ – sportiniai akiniai kurie yra sukurti skirtingų disciplinų sportininkams ir visiems, kurie gyvena aktyviai. Šioje kolekcijoje gausu pažangiausių technologinių sprendimų – atsparios medžiagos ir naujoviški lęšiai, sumontuoti ergonomiškame rėme.

Dėka šių savybių, „Solano Sport“ akiniai yra būtinas kiekvieno sportininko aksesuaras, užtikrinantis profesionalią apsaugą akims ir aukščiausią regėjimo kokybę bet kokiomis sąlygomis.

Solano gamina ir klipsus. „Solano CLIP-ON“ klipsuose naudojami poliarizuoti lęšiai, MIRROR HD danga (vadinamoji veidrodinė) ir UV filtrai, užtikrinantys apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių. Viename akinių rėmelyje, sujungtos regėjimo korekcijos ir profesionalios apsaugos nuo saulės, funkcijos. Funkcionalus, patogus ir stilingas sprendimas, kurį pamilsite nuo pirmo užsidėjimo!

Solano ženklo esmė – sujungti madą su dabartimi, pasitelkiant akim draugiškas technologijas.

Susisiekite su mumis

Gamyklos g. 44D, Mažeikiai