Partneriai

Čekijos akinių lęšių gamintojas ir platintojas, turintis 30 metų patirtį bei vieną moderniausių labaratorijų Europoje. Nuolat tobulina ir investuoja į gamybos procesų modernizavimą ir automatizavimą. Eksportuoja virš 4 milijonų lęšių į daugiau nei 33 pasaulio šalis.

Nuo 1927m. ilgas ir turtingas tradicijas puoselėjanti Vokietijos optikos kompanija priklausanti Hilco Vision Group. Įmonė siūlo platų daugiau nei 30 000 optikos prekių asortimentą ir aptarnauja daugiau nei 12 000 klientų iš 40 pasaulio šalių.

Italų įmonė gaminanti lęšius, saulės lęšius ir galinti pasiūlyti specializuotas lęšių gamybos paslaugas. Rinkoje dirba nuo 1980 metų. LTL nuolat auga ir investuoja į IT, mokymus, įrangos ir gamybos mechanizmų atnaujinimą.

„Huvitz Co., Ltd.“ yra Pietų Korėjos kompanija, kuri specializuojasi optometrinės medicinos įrangos srityje. Įmonė įkurta 1998 m. „LG Group“ tyrimų instituto narių. Kompanija kuria techniškai patikimus gaminius, naudojant taikomąjį mokslą; mechanikos, elektronikos ir kompiuterių inžineriją.

Visame pasaulyje žinomas Italų akinių gamintojas. Įmonei priklauso tokie ženklai kaip „Clark“, „Coliseum“, „Cotton Club“ ir „Trevi1971“. Trevi-Coliseum klientams siūlo skaitymo akinius, prisegamus akinių modelius, vaikiškus akinių rėmelius, saulės akinius.

Aukščiausios kokybės akiniai, žengiantys kartu su laiku, pasižymintys įkvepiančiomis formomis, elegancija. Dizainas sukurtas, kad pabrėžtų drąsos išskirtinumą bei klasikinį gyvenimo būdą. Solano ženklo esmė – sujungti madą su dabartimi, pasitelkiant akim draugiškas technologijas.

Vokiečių oftalmologinių lęšių ir akinių rėmelių gamintojas. Įmonė gyvuoja nuo 1877m. ir įdarbina daugiau nei 4900 darbuotojų ir yra atstovaujama įvairių partnerių, distributorių ir įmonės kontroliuojamų prekybos padalinių daugiau nei 80 pasaulio šalių.